4.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi

25 Kasım 2016 Sektörden Haberler

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik’in katılım gösterdiği 4.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi Ankara’da gerçekleştirildi. Bakanımız Dr. Faruk Özlü tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından etkinlik Congresium da devam etti. Sakarya Teknokent Genel Müdürümüz Tahsin Engin öncülüğünde katılım gösterdiğimiz zirveye SAÜ Teknokent’ten Kromel Ar&Ge ekibimizde Krem Peynir Makine projeleri ile katılım gösterdi. Yoğun ilgi gören standımızda ziyaretçilerimize projelerimiz ve Kromel Grup şirketlerimizin faaliyetleri hakkında bilgiler verilerek tanıtımları gerçekleştirildi.

Kromel Ar&Ge ekibimiz müşterilerimizin yaşadığı sorunları ve taleplerini yakından takip etmektedir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızda 36 yıllık tecrübemizi önümüze koyarak en iyiyi yapma hedefinde yolumuza devam ediyoruz. Yeni tasarımlar ile son teknoloji ürünler üretmeye, mevcut makinelerimiz üzerinde revizyonlar yaparak üretim kapasitesi ve kalitesini arttırmaya son sürat devam ediyoruz.

Bu ve benzeri yeni projelerimiz ile ilkler yaratmaya ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bizler biliyoruz ki başarı asla tesadüf değildir. Başarı çok çalışmanın ürünüdür.