Kromel İnovasyon Projeleri İle Yine Fark Yarattı

18 Ağustos 2017 Bizden Haberler

İnnoTEAM Yarışması Sonuçlandı

Kromel İnovasyon Projeleri İle Yine Fark Yarattı

6 Şubat 2017’de Doğu Marmara Bölgesi’ndeki KOBİ’lerinin inovasyon kapasitelerini geliştirmek amacıyla ilan edilen “InnoTEAM Yarışmasının” ilk aşaması olan firmaların mevcut durumlarının değerlendirilmesi süreci tamamlandı.

Bu süreçte, inovasyon yönetimi yetkinliği konusunda hangi kriterlere göre ve nasıl değerlendirme yapılacağına ilişkin, firmalara Sabancı Üniversitesi İnovasyon Uzmanları tarafından eğitim verildi. Eğitimin ardından, firmalar Avrupa Birliği İnovasyon Yönetimi Standardına (CEN/TS 16555-1) uygun olarak tasarlanan İnovasyon Yönetimi Değerlendirme Anketini (AToMIC) online olarak InnoTEAM web sayfası (http://innoteam.marka.org.tr/) üzerinden uyguladılar. Ankette firmalar tarafından beyan edilen bilgiyi yerinde incelemek ve firmaların her birine özgü geri bildirim raporlarını hazırlayabilmek için İnovasyon ve Ajans uzmanları tarafından her bir firmaya saha ziyareti gerçekleştirildi.

Temmuz ayında başlayan ve yoğun bir tempoyla devam eden saha ziyaretleri, Ağustos ayının ilk haftası tamamlandı.

Yapılan incelemeler sonrası firmamız mentörlük hizmeti kazanan 10 firma arasında yerini aldı. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ederiz.

http://innoteam.marka.org.tr/…/innoteam-yarismasinda-ment…/…